Středa, 05. srpen 2020

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Dovolená v redakci

Naposledy nás před dovolenou zastihnete v redakci v pátek 17. července. Další vydání Podbrdských novin vyjde ve čtvrtek 3. září a uzávěrka materiálů ke zveřejnění je ve čtvrtek 27. srpna. Redakce bude otevřená již od pondělí 17. srpna.

nas region

 

Podbrdské noviny ZDARMA!

Podbrdské noviny budou od září vycházet v rámci časopisu Náš REGION. Budou ve všech schránkách zdarma, a také si je budete moci vzít zdarma v stojanech umístěných na veřejných místech.

PN ČERNÁ KRONIKA
čen
19
2020
Naletěla podvodnici na internetu
Černá kronika - Deník policie
Napsal: Michaela Nováková   

ilustrační fotoPolicie opětovně upozorňuje občany, aby nezasílali finance neznámým osobám, či neprověřeným firmám.

Na hořovické policisty se v minulých dnech obrátila třicetiletá žena z Berounska, aby oznámila, že se pravděpodobně stala obětí podvodu.

Poškozená se na sociální síti seznámila se zatím nezjištěnou ženou, která jí slíbila zaslat celkem sedmdesát kartónů elektronických cigaret a patnáct kusů IQOS. Oznamovatelka zaslala ze svého účtu během května 2020 celkem 26.909,- Kč, do dnešního dne však zboží neobdržela, ani jí nebyly vráceny peníze.

Případ je prošetřován jako podvod, a protože skutek byl spáchán v době vyhlášeného nouzového stavu státu, hrozí nepoctivé ženě trest odnětí svobody na dva roky až osm let.

Celý článek...
 
Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství