Pondělí, 06. červenec 2020

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Obrázek, který pomáhá

langJak můžete využít aktivovaný obrázek v Podbrdských novinách? Obrázek je vždy po dobu dvou týdnů aktivován systémem Lang technologies. Stačí, když si čtenář na obrázek položí ruku nebo jinou část těla, případně si na něj sedne a může přijímat harmonizující informace, jak dlouho chce. Tělo si samo řídí příjem energie. Aktivovaný obrázek můžete také přikládat na nemocný orgán. Produkty a osobní stimulátory Lang technologie pomáhají při bolestech, únavě, psychických problémech, cukrovce a mnoha dalších onemocněních.

PN Berounsko Berounská knihovna opět otevřena
Dub
27
2020
Berounská knihovna opět otevřena
Informace z regionu - Berounsko
Napsal: Iva Stluková   

Knihovna logo Městská knihovna Beroun se pro veřejnost opět otevřela v pondělí 27. dubna. Funguje však v omezeném režimu a v dočasně upravené otevírací době. V rámci poskytovaných služeb je možné knihy pouze vracet a nové si půjčit jen po předchozí objednávce.

 

Knihy je možné si klasickým způsobem zarezervovat přes online katalog (po přihlášení do čtenářského konta) či jen zaslat jejich seznam na e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . V nejnutnějším případě, pokud čtenář nemá přístup na internet, vyřizujeme i telefonické objednávky. Knihy je možné si vyzvednout až po obdržení informace o jejich připravení. Prosíme čtenáře o ohleduplnost a dodržování bezpečnostních pokynů. Do prostor knihovny vstupujte s nasazenou rouškou, využijte dezinfekci připravenou před každým oddělením a dodržujte 2 metry odstup. Na oddělení mohou být maximálně 2 čtenáři najednou. Studovna je do odvolání zcela uzavřena.

Budeme se snažit vyjít vstříc všem čtenářským požadavkům, ale jistá omezení budou do dovolání stále platit. Prosíme tedy o ohleduplnost, maximální vstřícnost a pochopení a předem za to děkujeme!

OTEVÍRACÍ DOBA (platí do odvolání):

Mezi 8. a 10. hod. je knihovna vyhrazena SENIORŮM NAD 65 LET!

ODDĚLENÍ PRO DOSPĚLÉ ČTENÁŘE

PONDĚLÍ 8 – 18

STŘEDA 8 – 18

ODDĚLENÍ PRO DĚTI

PONDĚLÍ 8 – 11, 12 – 18

STŘEDA 8 – 11, 12 – 18

POBOČKA SÍDLIŠTĚ

ČTVRTEK 8 – 11, 12 – 18.

Mgr. Iva Stluková

 


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství