Čtvrtek, 09. červenec 2020

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Obrázek, který pomáhá

langJak můžete využít aktivovaný obrázek v Podbrdských novinách? Obrázek je vždy po dobu dvou týdnů aktivován systémem Lang technologies. Stačí, když si čtenář na obrázek položí ruku nebo jinou část těla, případně si na něj sedne a může přijímat harmonizující informace, jak dlouho chce. Tělo si samo řídí příjem energie. Aktivovaný obrázek můžete také přikládat na nemocný orgán. Produkty a osobní stimulátory Lang technologie pomáhají při bolestech, únavě, psychických problémech, cukrovce a mnoha dalších onemocněních.

PN Berounsko Krajská hospodářská komora Střední Čechy pomáhá podnikatelům
Dub
14
2020
Krajská hospodářská komora Střední Čechy pomáhá podnikatelům
Informace z regionu - Berounsko
Napsal: Lucie Šamanová   

Jste podnikatel a potřebujete v současné nelehké situaci poradit? Máte zaměstnance, pro které dočasně nemáte pracovní uplatnění, a kteří chtějí i ve ztížených podmínkách pracovat? Můžete nabídnout, co umíte a chcete se o to podělit s ostatními? Máte nápady, podněty, které mohou ostatním i v těchto nelehkých časech pomoci? Chcete se i tímto směrem prezentovat? Stále vám chybí ochranné prostředky?

 

Krajská hospodářská komora Střední Čechy se snaží v těchto ohledech nejrůznějšími způsoby pomoci. Proto se snažíme poskytovat informační servis, díky oslovení našich kontaktů propojovat firmy či osoby, předávat podněty na různé instituce či nabídnout další potřebné aktivity. Jako příklad aktivit lze uvést komorový projekt „Zachraň práci“, zaměřený na tzv. dočasné přidělení zaměstnance – dohoda o dočasném „zapůjčení“ zaměstnance k výkonu práce u jiného zaměstnavatele v návaznosti na omezování výroby a naopak nedostatku zaměstnanců u firem, kterým v současnosti, např. kvůli karanténě nebo péči o rodinné příslušníky, zaměstnanci chybí a uvítaly by výpomoc zaměstnanců jiných firem. Zároveň nabízíme živnostníkům a firmám, kteří nemají v současné době možnost prodeje nebo mají prodej omezen, prezentaci na našich webových stránkách.

Pro více informací nás prosím neváhejte kontaktovat na e-mail Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Více informací naleznete na webových stránkách www.komora.cz nebo www.khkstrednicechy.cz

Krajská hospodářská komora si uvědomuje, že fungující, šikovní a zodpovědní podnikatelé jsou pro náš kraj velmi důležití. Jménem předsedkyně Ivany Chottové, proto děkuje všem podnikatelům, kteří se ocitli v tíživé situaci a snaží se jí překonat, či se zapojili do pomoci ostatním firmám i subjektům, přesto, že je to v mnoha případech velmi náročné.

Lucie Šamanová

Krajská hospodářská komora Střední Čechy

oblastní kancelář Beroun

Aktualizováno Středa, 22 Duben 2020 11:34
 


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství