Čtvrtek, 09. červenec 2020

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Obrázek, který pomáhá

langJak můžete využít aktivovaný obrázek v Podbrdských novinách? Obrázek je vždy po dobu dvou týdnů aktivován systémem Lang technologies. Stačí, když si čtenář na obrázek položí ruku nebo jinou část těla, případně si na něj sedne a může přijímat harmonizující informace, jak dlouho chce. Tělo si samo řídí příjem energie. Aktivovaný obrázek můžete také přikládat na nemocný orgán. Produkty a osobní stimulátory Lang technologie pomáhají při bolestech, únavě, psychických problémech, cukrovce a mnoha dalších onemocněních.

PN Berounsko Podpořte vydavatele knih
Dub
09
2020
Podpořte vydavatele knih
Informace z regionu - Berounsko
Napsal: knihovnický tým   

Knihovna logo Pozdrav z berounské knihovny

Vážení čtenáři a přátelé knihovny,

dubnové číslo našeho Okamžiku je číslem poněkud netradičním. Z důvodu nařízení vlády jsme, stejně jako všechny ostatní knihovny v republice, od 12. března z preventivních důvodů uzavřeli své prostory pro veřejnost.

 

Ale neleníme. Probíhají vnitřní práce s fondem, plníme dlouhodobě odkládané úkoly, vymýšlíme novinky a zlepšováky - a chystáme pro vás nadále měsíčník plný tipů a novinek.

Ten je tentokrát zaměřený spíše na mimoknihovní aktivity, pochopitelně spjaté se čtením, čtenářstvím, vzděláváním a kulturou. Najdete zde návod na půjčování e-knih i tipy na ty nejzajímavější, výběr z e-zdrojů, ohlédnutí za povedenými akcemi, rozhovor s organizátorkami oblíbených SWApů z Textilmanie a samozřejmě i tipy na knihy, audioknihy či hry - tentokrát nikoli z našeho fondu, ale z knihkupectví.

Zde si dovolíme apelovat na vaše knihomilská srdce. Situace na knižním trhu je velmi špatná. Došlo ke zrušení zásadních propagačních akcí jako Velký knižní čtvrtek a zejména Svět knihy, příjmy z prodeje knih razantně poklesly. Většina chystaných projektů se proto pozastavila či úplně zrušila. Většina nakladatelství nemá žádné finanční rezervy, neboť zisk rovnou vkládá do dalších projektů.

Proto prosím, KUPUJTE KNIHY, nejlépe na e-shopech jednotlivých nakladatelství. Podpořte své autory i nakladatele!

Ať i po zrušení karantény mohou vycházet nové, zajímavé tituly a vy si je můžete i nadále kupovat či v knihovnách půjčovat. Knižní trh se z této situace bude dlouho vzpamatovávat, ale je v našich silách její dopady alespoň zmírnit.

Milí čtenáři, přejeme vám inspirativní čtení, ale v první řadě - buďte zdrávi.

Váš knihovnický tým

Aktuální číslo zpravodaje najdete pod tímto odkazem: https://www.knihovnaberoun.cz/wp-content/uploads/2019/08/04_Okamzik_2.pdf

Aktualizováno Úterý, 19 Květen 2020 08:28
 


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství