Pondělí, 06. červenec 2020

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Obrázek, který pomáhá

langJak můžete využít aktivovaný obrázek v Podbrdských novinách? Obrázek je vždy po dobu dvou týdnů aktivován systémem Lang technologies. Stačí, když si čtenář na obrázek položí ruku nebo jinou část těla, případně si na něj sedne a může přijímat harmonizující informace, jak dlouho chce. Tělo si samo řídí příjem energie. Aktivovaný obrázek můžete také přikládat na nemocný orgán. Produkty a osobní stimulátory Lang technologie pomáhají při bolestech, únavě, psychických problémech, cukrovce a mnoha dalších onemocněních.

PN Berounsko V Králově Dvoře ženy oslavily MDŽ cvičením hormonální jógy...
Dub
04
2020
V Králově Dvoře ženy oslavily MDŽ cvičením hormonální jógy...
Informace z regionu - Berounsko
Napsal: Pavel Paluska   

Ve Spiritcentru jej ženám představila zkušená lektorka Pavlína RolkováI cvičením se dá oslavit Mezinárodní den žen. To vědí ženy, které se o víkendu 7. a 8. března (tedy i na MDŽ) zúčastnily kurzu hormonální jógové terapie.

 

Uspořádalo ho jógové studio Spiritcentrum v Králově Dvoře. Hormonální jóga je vhodná pro všechny ženy, které se potýkají s hormonální nerovnováhou, ale nejen pro ně. Cílem víkendového kurzu bylo naučit se půlhodinovou jógovou sestavu na podporu vyrovnání hladiny ženských hormonů v těle.

Sestava hormonální jógové terapie (HJT) zahrnuje nejen jógové pozice a speciální dechové techniky, ale i tibetské relaxační metody na snížení stresu. Systém HJT byl vytvořen celosvětově uznávanou jogínkou Dinah Rodrigues. Ve Spiritcentru jej ženám představila zkušená lektorka Pavlína Rolková, a to za velkého zájmu návštěvnic.

Další víkend s hormonální jógou se v Králově Dvoře bude konat letos v listopadu.

Foto: Pavel Paluska.

 


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství