Sobota, 04. červenec 2020

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Obrázek, který pomáhá

langJak můžete využít aktivovaný obrázek v Podbrdských novinách? Obrázek je vždy po dobu dvou týdnů aktivován systémem Lang technologies. Stačí, když si čtenář na obrázek položí ruku nebo jinou část těla, případně si na něj sedne a může přijímat harmonizující informace, jak dlouho chce. Tělo si samo řídí příjem energie. Aktivovaný obrázek můžete také přikládat na nemocný orgán. Produkty a osobní stimulátory Lang technologie pomáhají při bolestech, únavě, psychických problémech, cukrovce a mnoha dalších onemocněních.

PN Berounsko Rouškování pro Beroun
Bře
26
2020
Rouškování pro Beroun
Informace z regionu - Berounsko
Napsal: Farní charita Beroun   

Farní charita Beroun pečuje o potřebné, šije roušky a dělá, co je zapotřebí. Nyní ve spolupráci s berounskou farností a dobrovolníky, kteří jí v těchto dnech pomáhají, přichystala pro občany města a jeho okolí samoobslužný stojan s rouškami.

Kdo potřebuje, může si je zde pro sebe či svou rodinu vzít. Kdo má naopak našito, může je sem přinést. Stojan naleznete ve farním dvoře u kostela sv. Jakuba.

Aktualizováno Čtvrtek, 26 Březen 2020 21:21
 


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství