Středa, 29. leden 2020

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
První miminko v Porodnici u Slunečné brány v Hořovicích

Za nemocnici přišli popřát Elišce hodně štěstí a zdraví do života Mgr. Jiří Pichlík, hlavní sestra nemocnice, primářka novorozeneckého oddělení MUDr. Milena Dokoupilová, Mgr. Kamila Přádová, vrchní sestra oddělení a Mgr. Pavla Fíkarová, vrchní sestra gynekologického oddělení a porodnice.První miminko narozené v hořovické porodnici v roce 2020 je holčička Eliška. Malá slečna se narodila 1. 1. 2020 ve 4.56. Šťastní rodiče malé Elišky jsou z nedaleké vsi Chodouň. Eliška při narození vážila 3.760 gramů a měřila 49 cm. Pro maminku Andreu a jejího partnera je to první miminko a my jim přeme, aby jim v životě dělala jen samou radost.

PN Berounsko Tradiční pietní akt u hrobu Václava Talicha.
Lis
08
2019
Tradiční pietní akt u hrobu Václava Talicha.
Informace z regionu - Berounsko
Napsal: Václav Šesták   

Foto: Pavel Paluska.Ještě před prvním koncertem mezinárodního hudebního festivalu Talichův Beroun se v úterý 8. října uskutečnil na městském hřbitově v Berouně tradiční pietní akt u hrobu Václava Talicha. Úvodní slovo pronesl vnuk dirigenta Michal Dejmal. Památce slavného dirigenta se poklonili také starostka Soňa Chalupová, místostarosta Dušan Tomčo a předseda festivalového výboru Ivan Kůs. Smíšený pěvecký sbor Slavoš pod vedením Haiga Utidijana se postaral o důstojný hudební doprovod celého pietního aktu.

Foto: Pavel Paluska.

 


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství