Středa, 29. leden 2020

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
První miminko v Porodnici u Slunečné brány v Hořovicích

Za nemocnici přišli popřát Elišce hodně štěstí a zdraví do života Mgr. Jiří Pichlík, hlavní sestra nemocnice, primářka novorozeneckého oddělení MUDr. Milena Dokoupilová, Mgr. Kamila Přádová, vrchní sestra oddělení a Mgr. Pavla Fíkarová, vrchní sestra gynekologického oddělení a porodnice.První miminko narozené v hořovické porodnici v roce 2020 je holčička Eliška. Malá slečna se narodila 1. 1. 2020 ve 4.56. Šťastní rodiče malé Elišky jsou z nedaleké vsi Chodouň. Eliška při narození vážila 3.760 gramů a měřila 49 cm. Pro maminku Andreu a jejího partnera je to první miminko a my jim přeme, aby jim v životě dělala jen samou radost.

PN Berounsko Středočeské firmy firmám a obcím
Lis
05
2019
Středočeské firmy firmám a obcím
Informace z regionu - Berounsko
Napsal: Lucie Šamanová   

komoraKrajská hospodářská komora Střední Čechy si vás dovoluje pozvat na akci „Středočeské firmy firmám a obcím“, která se koná ve středu 13. listopadu v Kulturním domě „Plzeňka“ Beroun.

Pro účastníky akce je připraveno zajímavé představení jednotlivých firem a pro návštěvníky velice pestrý program, který zajistí prezentující se středočeské firmy. Na akci se představí firmy ze Středočeského kraje, jako je například: AMIRRO, s.r.o., Blažek Glass, s.r.o.

Kromě hlavní aktivity budou mít firmy možnost přilákat pozornost návštěvníků netradičními způsoby prezentace reklamních předmětů. Cílem této akce je nabídnout své výrobky dalším organizacím. Prostřednictvím této akce bychom chtěli poukázat na výrobky středočeských firem a jejich využitelnost například jako propagační předměty, prezentační dárky obchodním partnerům, vánoční dárky zaměstnancům pro různé subjekty.

Zájemci o účast z řad návštěvníků akce nás kontaktujte na: tel. 731 958 443, mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , Lucie Šamanová, OBK Beroun.

 


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství