Sobota, 21. září 2019

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Rakovničtí policisté žádají veřejnost o pomoc

Pohřešovaný mužRAKOVNICKO – Pátrají po pohřešovaném, který zmizel beze stopy.

Rakovničtí kriminalisté žádají veřejnost o pomoc při pátrání po pohřešovaném muži:

https://aplikace.policie.cz/patrani-osoby/PersonDetail.aspx?person_id=1290917190112

Pohřešování oznámil policistům jeho přítel, se kterým žije. Od 16. 9. 2019 od 21.42 hodin pohřešuje svého partnera, se kterým společně bydlí v obci Milý na okrese Rakovník. Muž byl naposledy v práci v neděli 15. 9. 2019, kdy odjel v 18.00 hodin domů. Druhý den ráno 16. 9. 2019 odjížděl z bydliště vozidlem Škoda Octavia III, bílé barvy do Rakovníka, kam kolem 7.00 hodin přijel a zaparkoval na parkovišti za sokolovnou v ulici Tyršova. Ten den byl na 7. hodinu objednán na rehabilitaci v budově bývalé polikliniky v Rakovníku. Objekt je vzdálen asi 100 metrů od místa zaparkování. Na rehabilitaci však toho dne již nedorazil, ani se neomluvil.

Dne 16. 9. bylo jeho vozidlo kolem 22.00 hodin nalezeno uzamčené. V autě byly vidět jeho oba mobilní telefony, které zde zanechal.

PN Berounsko Na kafe ke Klubíčku Beroun
Srp
30
2019
Na kafe ke Klubíčku Beroun
Informace z regionu - Berounsko
Napsal: Alena Pecková   

logo klubiKlubíčko provozuje částečně bezbariérový penzion s kapacitou 13 lůžek, kde CELOROČNĚ poskytujeme komplex registrovaných sociálních služeb dětem i dospělým s mentálním a kombinovaným postižením. Provozujeme zde i Tréninkové pracoviště, kde si klienti za pomoci JOB-asistentů osvojují základní pracovní návyky a řadu praktických dovedností při práci v provozním zázemí - příprava jídla a pití, úklidy, praní, údržbářské práce, péče o zahradu apod. Díky finančnímu příspěvku Nadace ČEZ „Pomáhej pohybem“ jsme zakoupili profesionální kávovar a pojízdnou prodejnu.

https://www.klubickoberoun.cz/  PLAKÁT

 

 

Na farmářských trzích v Berouně a na akcích pro veřejnost v našem regionu vám budeme nabízet produkty, které pro vás budou připravovat naši pracovníci se zdravotním postižením spolu s klienty našich sociálních služeb: kávu, cappuccino, cafe latte a jiné horké nápoje, ledovou kávu, teplé oplatky, minerálky, limonády apod. (balené v lahvích), domácí buchty a koláče, farmářský chléb s domácí pomazánkou.

Přijďte ochutnat, těšíme se na vás.

Rozšíření činností tréninkového pracoviště o další činnosti napomůže klientům nalézt nové možnosti seberealizace a zažít pocity úspěchu a uspokojení z práce.

Osvojí si nové pracovní postupy a připraví se tak na budoucí zaměstnání v našem Sociálním podniku Klubák, z.ú.

Alena Pecková, ředitelka Klubíčko Beroun, z.ú. Damilská 172, 266 01 Tetín

Tel. 722 955 596

e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 

Aktualizováno Středa, 04 Září 2019 08:33
 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
ObnovitPowered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství