Pátek, 20. září 2019

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Rakovničtí policisté žádají veřejnost o pomoc

Pohřešovaný mužRAKOVNICKO – Pátrají po pohřešovaném, který zmizel beze stopy.

Rakovničtí kriminalisté žádají veřejnost o pomoc při pátrání po pohřešovaném muži:

https://aplikace.policie.cz/patrani-osoby/PersonDetail.aspx?person_id=1290917190112

Pohřešování oznámil policistům jeho přítel, se kterým žije. Od 16. 9. 2019 od 21.42 hodin pohřešuje svého partnera, se kterým společně bydlí v obci Milý na okrese Rakovník. Muž byl naposledy v práci v neděli 15. 9. 2019, kdy odjel v 18.00 hodin domů. Druhý den ráno 16. 9. 2019 odjížděl z bydliště vozidlem Škoda Octavia III, bílé barvy do Rakovníka, kam kolem 7.00 hodin přijel a zaparkoval na parkovišti za sokolovnou v ulici Tyršova. Ten den byl na 7. hodinu objednán na rehabilitaci v budově bývalé polikliniky v Rakovníku. Objekt je vzdálen asi 100 metrů od místa zaparkování. Na rehabilitaci však toho dne již nedorazil, ani se neomluvil.

Dne 16. 9. bylo jeho vozidlo kolem 22.00 hodin nalezeno uzamčené. V autě byly vidět jeho oba mobilní telefony, které zde zanechal.

PN Berounsko Cesta za pohádkou – Alenka v říši divů
čen
20
2019
Cesta za pohádkou – Alenka v říši divů
Informace z regionu - Berounsko
Napsal: Květa Hrbáčková   

Cesta za pohádkou Děti školní družiny ZŠ Beroun – Závodí se vydaly v úterý 4. června, v rámci 9. týdne čtení dětem v rámci projektu „Celé Česko čte dětem“, na cestu za pohádkou s Alenka v říši divů. Tento Dětský den jsme oslavili v lesoparku Městská hora.

 

Cestou nás čekaly tematické úkoly, které jsme všichni plnili. Startovali jsme u našich medvědích miláčků. Alenka, ale i my, jsme se pustili do pronásledování bílého králíka, který kolem nás proběhl. Spadli jsme do králičí nory, jež se ukázala být branou do podivného světa. V něm jsou přírodní zákony vystřídány neomezenou fantazií. Zažili jsme kouzlo zázračného světa. Upadnutím do králičí nory jsme se ocitli v domě, kde byl nápis: „Sněz mě“, a „Vypij mě“. Setkali jsme se s houseňákem, zajícem Březňákem, Kloboučníkem, hráli jsme kroket atd. Cesta nám utíkala velice rychle, úkoly jsme plnili zodpovědně a za chvíli jsme byli v cíli, kde na nás čekal poslední úkol, vyjmenovat pohádkové postavy, které jsme cestou viděli. S úkolem jsme byli raz dva hotoví, obdrželi jsme sladkou odměnu, medaili na krk a pomalu odcházeli zpět ke škole. Neuvěřitelné vedro nás tak zmohlo, že jsme v družině pak všichni odpočívali. Květa Hrbáčková

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
ObnovitPowered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství