Neděle, 25. srpen 2019

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Navštivte zámek Dobříš

Výstava potrvá během července a srpna. Zámek DobříšDo konce srpna je v hostinské části expozice k vidění zajímavá výstava svatebních šatů a doplňků Nikoly Melicharové. Kromě svatebních šatů si můžete prohlédnout kloboučky, rukavičky a další doplňky. Nejstarším exponátem je svatební menu z roku 1930, které je ve francouzštině.

PN Berounsko Na pivních slavnostech v Nižboru
čen
20
2019
Na pivních slavnostech v Nižboru
Informace z regionu - Berounsko
Napsal: Pavel Paluska   

Foto: Pavel PaluskaNa pivních slavnostech v Nižboru měli návštěvníci možnost ochutnat několik desítek druhů piva. Byli tací pivaři, kteří na svoji značku nedají dopustit a pijí pouze ji, ale byli tu i ti, kteří přijeli zkoušet a ochutnali i jiné značky a druhy piva. Již počtvrté a zadarmo se sešlo díky slunečnému počasí v sobotu 18. května v Nižboru hodně lidí na pivních slavnostech a staročeském jarmarku. Zájemci se tam sjížděli, jak jen to bylo možné, protože místo vlaků jezdily kvůli výluce na železnici autobusy, velké množství lidí přijelo na kole nebo přišlo z Berouna po cyklostezce. Pavel Paluska.

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
ObnovitPowered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství