Středa, 29. leden 2020

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
První miminko v Porodnici u Slunečné brány v Hořovicích

Za nemocnici přišli popřát Elišce hodně štěstí a zdraví do života Mgr. Jiří Pichlík, hlavní sestra nemocnice, primářka novorozeneckého oddělení MUDr. Milena Dokoupilová, Mgr. Kamila Přádová, vrchní sestra oddělení a Mgr. Pavla Fíkarová, vrchní sestra gynekologického oddělení a porodnice.První miminko narozené v hořovické porodnici v roce 2020 je holčička Eliška. Malá slečna se narodila 1. 1. 2020 ve 4.56. Šťastní rodiče malé Elišky jsou z nedaleké vsi Chodouň. Eliška při narození vážila 3.760 gramů a měřila 49 cm. Pro maminku Andreu a jejího partnera je to první miminko a my jim přeme, aby jim v životě dělala jen samou radost.

PN Berounsko Na pivních slavnostech v Nižboru
čen
20
2019
Na pivních slavnostech v Nižboru
Informace z regionu - Berounsko
Napsal: Pavel Paluska   

Foto: Pavel PaluskaNa pivních slavnostech v Nižboru měli návštěvníci možnost ochutnat několik desítek druhů piva. Byli tací pivaři, kteří na svoji značku nedají dopustit a pijí pouze ji, ale byli tu i ti, kteří přijeli zkoušet a ochutnali i jiné značky a druhy piva. Již počtvrté a zadarmo se sešlo díky slunečnému počasí v sobotu 18. května v Nižboru hodně lidí na pivních slavnostech a staročeském jarmarku. Zájemci se tam sjížděli, jak jen to bylo možné, protože místo vlaků jezdily kvůli výluce na železnici autobusy, velké množství lidí přijelo na kole nebo přišlo z Berouna po cyklostezce. Pavel Paluska.

 


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství