Sobota, 25. leden 2020

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
První miminko v Porodnici u Slunečné brány v Hořovicích

Za nemocnici přišli popřát Elišce hodně štěstí a zdraví do života Mgr. Jiří Pichlík, hlavní sestra nemocnice, primářka novorozeneckého oddělení MUDr. Milena Dokoupilová, Mgr. Kamila Přádová, vrchní sestra oddělení a Mgr. Pavla Fíkarová, vrchní sestra gynekologického oddělení a porodnice.První miminko narozené v hořovické porodnici v roce 2020 je holčička Eliška. Malá slečna se narodila 1. 1. 2020 ve 4.56. Šťastní rodiče malé Elišky jsou z nedaleké vsi Chodouň. Eliška při narození vážila 3.760 gramů a měřila 49 cm. Pro maminku Andreu a jejího partnera je to první miminko a my jim přeme, aby jim v životě dělala jen samou radost.

PN Berounsko Dětský den v Králově Dvoře
čen
16
2019
Dětský den v Králově Dvoře
Informace z regionu - Berounsko
Napsal: Pavel Paluska   

Foto: Pavel PaluskaMěsto Králův Dvůr uspořádalo již tradičně Dětský den se skřítky. Děti při příchodu v neděli 2. června do areálu králodvorského zámku obdržely od pořadatele (kulturní komise města KD) kartičku, kde sbíraly obrázky za splněné úkoly na jednotlivých stanovištích. U dětí se těšilo oblibě stanoviště, kde získávaly malbu na obličej, ale bavilo je i skládání puzzlů, či chytání ryb. Na králodvorský dětský den bylo nádherné slunečné a teplé počasí, a tak děti rády využily králodvorskými dobrovolnými hasiči nainstalované rozstřikovadlo, které si užívaly plnými doušky a přitom předváděly neuvěřitelné kousky. Pavel Paluska.

 

This content has been locked. You can no longer post any comment.Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství