Neděle, 25. srpen 2019

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Navštivte zámek Dobříš

Výstava potrvá během července a srpna. Zámek DobříšDo konce srpna je v hostinské části expozice k vidění zajímavá výstava svatebních šatů a doplňků Nikoly Melicharové. Kromě svatebních šatů si můžete prohlédnout kloboučky, rukavičky a další doplňky. Nejstarším exponátem je svatební menu z roku 1930, které je ve francouzštině.

PN Berounsko Dětský den v Králově Dvoře
čen
16
2019
Dětský den v Králově Dvoře
Informace z regionu - Berounsko
Napsal: Pavel Paluska   

Foto: Pavel PaluskaMěsto Králův Dvůr uspořádalo již tradičně Dětský den se skřítky. Děti při příchodu v neděli 2. června do areálu králodvorského zámku obdržely od pořadatele (kulturní komise města KD) kartičku, kde sbíraly obrázky za splněné úkoly na jednotlivých stanovištích. U dětí se těšilo oblibě stanoviště, kde získávaly malbu na obličej, ale bavilo je i skládání puzzlů, či chytání ryb. Na králodvorský dětský den bylo nádherné slunečné a teplé počasí, a tak děti rády využily králodvorskými dobrovolnými hasiči nainstalované rozstřikovadlo, které si užívaly plnými doušky a přitom předváděly neuvěřitelné kousky. Pavel Paluska.

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
ObnovitPowered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství