Čtvrtek, 17. říjen 2019

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Zubní pohotovost v Nemocnici Hořovice

NHNedílnou součástí Nemocnice Hořovice je také zubní ambulance. Na oddělení jsou používány vysoce moderní diagnostické a terapeutické prostředky (např. digitální zpracování RTG vyšetření na počítači, který umožňuje detailní rozbor situace ve vašich ústech).

K vybavení ambulance patří také panoramatický rentgen a vlastní zubní laboratoř.

PN Berounsko Ocenění pro berounskou knihovnici
Kvě
19
2019
Ocenění pro berounskou knihovnici
Informace z regionu - Berounsko
Napsal: Iva Stluková   

Mgr. Lada Čubová. Ve středu 27. února při příležitosti konání valné hromady Svazu knihovníků a informačních pracovníků (SKIP) získala ocenění s názvem Papiliobibliothecalis berounská knihovnice Mgr. Lada Čubová.

 

Cena Papiliobibliothecalis je určená pro knihovnice a knihovníky působící ve Středočeském kraji a je předávána za mimořádný knihovnický počin nebo přínosnou činnost v oboru.

Lada Čubová získala tuto cenu jako výraz ocenění za její houževnatou práci pro středočeský SKIP a zavedení nových aktivit a činností, kterých se regionální výbor pod jejím vedením zhostil. V berounské knihovně pracuje od roku 2002. V roce 2004 se stala individuálním členem SKIPu, v roce 2007 se stala členkou regionálního výboru a v letech 2010 až 2016 zastávala post jeho předsedkyně. V současné době pracuje v oddělení akvizice a je též zástupkyní ředitelky knihovny. Mgr. Iva Stluková

 

This content has been locked. You can no longer post any comment.Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství