Úterý, 25. červen 2019

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
S Lomikamen úspěšně na trh práce a dál

lomikámenHledání přátelských zaměstnavatelů začalo pro Lomikámen, z.ú., úspěšně. Koncem května udělala organizace setkání pro potenciální zaměstnavatele v Jiné kávě v Berouně. Projekt ,,S Lomikamenem úspěšně na trh práce“ navazuje na dvě sociální služby, které organizace nabízí. Začal v září 2017 a bude trvat až do srpna 2020. V této době budou pracovnice projektu hledat klienty, kteří potřebují podporu s hledáním zaměstnání, ale také zaměstnavatele, a to doslova přátelské, kteří nabídnou tréninková místa osobám s duševním onemocněním.

PN Berounsko Ocenění pro berounskou knihovnici
Kvě
19
2019
Ocenění pro berounskou knihovnici
Informace z regionu - Berounsko
Napsal: Iva Stluková   

Mgr. Lada Čubová. Ve středu 27. února při příležitosti konání valné hromady Svazu knihovníků a informačních pracovníků (SKIP) získala ocenění s názvem Papiliobibliothecalis berounská knihovnice Mgr. Lada Čubová.

 

Cena Papiliobibliothecalis je určená pro knihovnice a knihovníky působící ve Středočeském kraji a je předávána za mimořádný knihovnický počin nebo přínosnou činnost v oboru.

Lada Čubová získala tuto cenu jako výraz ocenění za její houževnatou práci pro středočeský SKIP a zavedení nových aktivit a činností, kterých se regionální výbor pod jejím vedením zhostil. V berounské knihovně pracuje od roku 2002. V roce 2004 se stala individuálním členem SKIPu, v roce 2007 se stala členkou regionálního výboru a v letech 2010 až 2016 zastávala post jeho předsedkyně. V současné době pracuje v oddělení akvizice a je též zástupkyní ředitelky knihovny. Mgr. Iva Stluková

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
ObnovitPowered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství