Neděle, 05. červenec 2020

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Obrázek, který pomáhá

langJak můžete využít aktivovaný obrázek v Podbrdských novinách? Obrázek je vždy po dobu dvou týdnů aktivován systémem Lang technologies. Stačí, když si čtenář na obrázek položí ruku nebo jinou část těla, případně si na něj sedne a může přijímat harmonizující informace, jak dlouho chce. Tělo si samo řídí příjem energie. Aktivovaný obrázek můžete také přikládat na nemocný orgán. Produkty a osobní stimulátory Lang technologie pomáhají při bolestech, únavě, psychických problémech, cukrovce a mnoha dalších onemocněních.

PN Berounsko Ocenění pro berounskou knihovnici
Kvě
19
2019
Ocenění pro berounskou knihovnici
Informace z regionu - Berounsko
Napsal: Iva Stluková   

Mgr. Lada Čubová. Ve středu 27. února při příležitosti konání valné hromady Svazu knihovníků a informačních pracovníků (SKIP) získala ocenění s názvem Papiliobibliothecalis berounská knihovnice Mgr. Lada Čubová.

 

Cena Papiliobibliothecalis je určená pro knihovnice a knihovníky působící ve Středočeském kraji a je předávána za mimořádný knihovnický počin nebo přínosnou činnost v oboru.

Lada Čubová získala tuto cenu jako výraz ocenění za její houževnatou práci pro středočeský SKIP a zavedení nových aktivit a činností, kterých se regionální výbor pod jejím vedením zhostil. V berounské knihovně pracuje od roku 2002. V roce 2004 se stala individuálním členem SKIPu, v roce 2007 se stala členkou regionálního výboru a v letech 2010 až 2016 zastávala post jeho předsedkyně. V současné době pracuje v oddělení akvizice a je též zástupkyní ředitelky knihovny. Mgr. Iva Stluková

 


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství