Pátek, 20. září 2019

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Rakovničtí policisté žádají veřejnost o pomoc

Pohřešovaný mužRAKOVNICKO – Pátrají po pohřešovaném, který zmizel beze stopy.

Rakovničtí kriminalisté žádají veřejnost o pomoc při pátrání po pohřešovaném muži:

https://aplikace.policie.cz/patrani-osoby/PersonDetail.aspx?person_id=1290917190112

Pohřešování oznámil policistům jeho přítel, se kterým žije. Od 16. 9. 2019 od 21.42 hodin pohřešuje svého partnera, se kterým společně bydlí v obci Milý na okrese Rakovník. Muž byl naposledy v práci v neděli 15. 9. 2019, kdy odjel v 18.00 hodin domů. Druhý den ráno 16. 9. 2019 odjížděl z bydliště vozidlem Škoda Octavia III, bílé barvy do Rakovníka, kam kolem 7.00 hodin přijel a zaparkoval na parkovišti za sokolovnou v ulici Tyršova. Ten den byl na 7. hodinu objednán na rehabilitaci v budově bývalé polikliniky v Rakovníku. Objekt je vzdálen asi 100 metrů od místa zaparkování. Na rehabilitaci však toho dne již nedorazil, ani se neomluvil.

Dne 16. 9. bylo jeho vozidlo kolem 22.00 hodin nalezeno uzamčené. V autě byly vidět jeho oba mobilní telefony, které zde zanechal.

PN Berounsko Pojďte uklízet Beroun
Bře
14
2019
Pojďte uklízet Beroun
Informace z regionu - Berounsko
Napsal: Město Beroun   

Radnice BerounTaké v letošním roce se můžete zapojit do projektu „Ukliďme Beroun“. Tuto dobrovolnickou akci pořádá město Beroun v sobotu 6. dubna v rámci Dne Země. Školy, které se budou chtít zapojit, začnou s úklidem o den dříve.

 

Tato akce má přispět k lepšímu životnímu prostředí v našem městě a k vytvoření důstojného a čistého prostředí, ve kterém žijeme.

Není vám lhostejné, v jakém prostředí žijeme, a chcete také přiložit ruku k dílu? Zapojte se i vy.

Účastníkům úklidu poskytne město pytle, které dodala společnost AVE CZ odpadové hospodářství, s. r. o. - provozovna Beroun, která zajistí odvoz těchto pytlů. Zájemci, kteří se rozhodnou podpořit projekt „Ukliďme Beroun“, se nahlásí nejpozději do 22. března na Městský úřad Beroun, odbor životní prostředí – referentce Lence Hadáčkové na e-mail Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Na stejnou e-mailovou adresu následně zašlou i fotodokumentaci před zahájením a po ukončení úklidu. Je potřeba uvést počet účastníků, lokalitu, kterou si pro úklid vyberete, počet pytlů a kontakt na organizátora úklidu.

Odbor životního prostředí pak na základě těchto údajů vydá pytle, a to ve dnech 3. dubna (8 - 17 hod.) a 4. dubna (čtvrtek, 8 – 14 hod).

Věříme, že myšlenku vytvoření čistého prostředí v Berouně podpoříte a akce se zúčastníte. https://www.mesto-beroun.cz/

 

This content has been locked. You can no longer post any comment.Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství