Středa, 20. březen 2019

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Linka EDA pomohla za dobu své existence více než dvěma tisícům rodin v těžké krizi

Linka EDA pomohla za dobu své existence více než dvěma tisícům rodin v těžkéPraha, 15. března 2019 - Krizová telefonická Linka EDA 800 40 50 60 slaví čtyři roky od svého vzniku. Za dobu své působnosti pomohla 2400 rodinám, které se ocitly v těžké životní situaci. Na Linku EDA se mohou obrátit, když se dozví závažnou diagnózu svého dítěte nebo se musí vypořádat s následky jeho těžkého úrazu. Služba je poskytována na území celé České republiky. Linka EDA je v provozu každý pracovní den od 9 do 15 hodin.

PN Berounsko Pojďte uklízet Beroun
Bře
14
2019
Pojďte uklízet Beroun
Informace z regionu - Berounsko
Napsal: Město Beroun   

Radnice BerounTaké v letošním roce se můžete zapojit do projektu „Ukliďme Beroun“. Tuto dobrovolnickou akci pořádá město Beroun v sobotu 6. dubna v rámci Dne Země. Školy, které se budou chtít zapojit, začnou s úklidem o den dříve.

 

Tato akce má přispět k lepšímu životnímu prostředí v našem městě a k vytvoření důstojného a čistého prostředí, ve kterém žijeme.

Není vám lhostejné, v jakém prostředí žijeme, a chcete také přiložit ruku k dílu? Zapojte se i vy.

Účastníkům úklidu poskytne město pytle, které dodala společnost AVE CZ odpadové hospodářství, s. r. o. - provozovna Beroun, která zajistí odvoz těchto pytlů. Zájemci, kteří se rozhodnou podpořit projekt „Ukliďme Beroun“, se nahlásí nejpozději do 22. března na Městský úřad Beroun, odbor životní prostředí – referentce Lence Hadáčkové na e-mail Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Na stejnou e-mailovou adresu následně zašlou i fotodokumentaci před zahájením a po ukončení úklidu. Je potřeba uvést počet účastníků, lokalitu, kterou si pro úklid vyberete, počet pytlů a kontakt na organizátora úklidu.

Odbor životního prostředí pak na základě těchto údajů vydá pytle, a to ve dnech 3. dubna (8 - 17 hod.) a 4. dubna (čtvrtek, 8 – 14 hod).

Věříme, že myšlenku vytvoření čistého prostředí v Berouně podpoříte a akce se zúčastníte. https://www.mesto-beroun.cz/

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
ObnovitPowered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství