Pondělí, 22. duben 2019

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Muzea v Hořovicích a Žebráku zahajují sezónu

sirky 2Muzeum Hořovicka

Starý zámek, Hořovice

horovice@muzeum-beroun.cz

Svoji třetí sezónu zahajuje Muzeum Hořovicka o víkendu 6. a 7. dubna. V sobotu i v neděli je pro návštěvníky zvýhodněné vstupné 5,- Kč.

Ve čtvrtek 18. dubna od 17 hodin se uskuteční vernisáž výstavy „Historie sirkařství na Hořovicku“, která bude otevřena v rámci stálé expozice od 19. dubna do 8. září v době 9 - 12 a 12.30 - 17 hodin.

PN Berounsko Ulice
úno
09
2019
Ulice
Informace z regionu - Berounsko
Napsal: Pavel Paluska   

Slavnostního odhalení se pak rukou společnou chopili oba místostarostové Michal Mišina a Dušan Tomčo (vpravo). V pořadí již třetí výstavu si mohou návštěvníci Berouna prohlížet na pouličních panelech. Tentokráte jsou k vidění obrazy berounských malířů, jak oni zachytili město Beroun.Pouliční vernisáž, která se uskutečnila v úterý 22. ledna hodinu po poledni, zahájila Jitka Soukupová, která přítomným kolemjdoucím přiblížila nejen téma výstavy, ale i jednotlivé malíře, kteří obrazy s berounskou tématikou namalovali.  Mezi prvními, kdo se neopomněl kouknout, cože na stálých venkovních panelech je nového, byly i děti, které právě šly kolem.

Foto: Pavel Paluska.

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
ObnovitPowered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství