Úterý, 20. srpen 2019

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Střety se zvěří

ilustrační fotoLIBOMYŠL - Dne 2. 8. v 23.45 hodin řídil v katastru obce Libomyšl na silnici III. třídy, ve směru od obce Libomyšl směrem na obec Neumětely, osobní automobil tovární značky BMW X5. V km 1,412 uvedené komunikace řidiči vběhlo náhle z levého travnatého silničního příkopu do jízdní dráhy divoké prase. Střetu již nebylo možné zabránit a v důsledku toho došlo ke střetu přední části vozidla s divokým prasetem, které vlivem nárazu uhynulo. U řidiče byla provedena dechová zkouška na přítomnost alkoholu s negativním výsledkem. Ke zranění osob nedošlo. Způsobená škoda byla vyčíslena na částku 45.000,-Kč.

PN Berounsko Ulice
úno
09
2019
Ulice
Informace z regionu - Berounsko
Napsal: Pavel Paluska   

Slavnostního odhalení se pak rukou společnou chopili oba místostarostové Michal Mišina a Dušan Tomčo (vpravo). V pořadí již třetí výstavu si mohou návštěvníci Berouna prohlížet na pouličních panelech. Tentokráte jsou k vidění obrazy berounských malířů, jak oni zachytili město Beroun.Pouliční vernisáž, která se uskutečnila v úterý 22. ledna hodinu po poledni, zahájila Jitka Soukupová, která přítomným kolemjdoucím přiblížila nejen téma výstavy, ale i jednotlivé malíře, kteří obrazy s berounskou tématikou namalovali.  Mezi prvními, kdo se neopomněl kouknout, cože na stálých venkovních panelech je nového, byly i děti, které právě šly kolem.

Foto: Pavel Paluska.

 

This content has been locked. You can no longer post any comment.Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství