Středa, 20. únor 2019

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Sotirios Zavalianis se stal EY Podnikatelem roku 2018 Středočeského kraje

Podnikatel rokuSotirios Zavalianis, zakladatel a majitel AKESO holding, a.s., která vlastní Rehabilitační nemocnici Beroun, se stal včera EY Podnikatelem roku 2018 Středočeského kraje.

PN Berounsko Výstava berounských pábitelů
úno
08
2019
Výstava berounských pábitelů
Informace z regionu - Berounsko
Napsal: Pavel Paluska   

Foto: Pavel PaluskaV berounském muzeu Českého krasu vystavují od 18. ledna Tomáš Šmejkal a Daniel Kreissl. Je to první společná výstava berounských pábitelů, na které každý sám za sebe zobrazuje přírodu. Výtvarník T. Šmejkal tak činí prostřednictvím akvarelů a fotograf D. Kreissl komponovanou fotografií.

 

Jejich výstava nese název Dantom Bohema a návštěvníci ji mohou zhlédnout až do 14. dubna. Velice příjemným zjištěním na vernisáži bylo, že se v pátek 18. ledna sešlo velké množství návštěvníků, kteří si udělali čas a přišli pozdravit oba umělce a prohlédnout si jejich díla. Vernisáž byla velice pěkná a zajímavá. Výstavu můžeme doporučit, určitě budou všichni návštěvníci spokojeni.

2x foto: Pavel Paluska.

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
ObnovitPowered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství