Pondělí, 22. duben 2019

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Muzea v Hořovicích a Žebráku zahajují sezónu

sirky 2Muzeum Hořovicka

Starý zámek, Hořovice

horovice@muzeum-beroun.cz

Svoji třetí sezónu zahajuje Muzeum Hořovicka o víkendu 6. a 7. dubna. V sobotu i v neděli je pro návštěvníky zvýhodněné vstupné 5,- Kč.

Ve čtvrtek 18. dubna od 17 hodin se uskuteční vernisáž výstavy „Historie sirkařství na Hořovicku“, která bude otevřena v rámci stálé expozice od 19. dubna do 8. září v době 9 - 12 a 12.30 - 17 hodin.

PN Berounsko Výstava berounských pábitelů
úno
08
2019
Výstava berounských pábitelů
Informace z regionu - Berounsko
Napsal: Pavel Paluska   

Foto: Pavel PaluskaV berounském muzeu Českého krasu vystavují od 18. ledna Tomáš Šmejkal a Daniel Kreissl. Je to první společná výstava berounských pábitelů, na které každý sám za sebe zobrazuje přírodu. Výtvarník T. Šmejkal tak činí prostřednictvím akvarelů a fotograf D. Kreissl komponovanou fotografií.

 

Jejich výstava nese název Dantom Bohema a návštěvníci ji mohou zhlédnout až do 14. dubna. Velice příjemným zjištěním na vernisáži bylo, že se v pátek 18. ledna sešlo velké množství návštěvníků, kteří si udělali čas a přišli pozdravit oba umělce a prohlédnout si jejich díla. Vernisáž byla velice pěkná a zajímavá. Výstavu můžeme doporučit, určitě budou všichni návštěvníci spokojeni.

2x foto: Pavel Paluska.

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
ObnovitPowered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství