Středa, 20. únor 2019

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Sotirios Zavalianis se stal EY Podnikatelem roku 2018 Středočeského kraje

Podnikatel rokuSotirios Zavalianis, zakladatel a majitel AKESO holding, a.s., která vlastní Rehabilitační nemocnici Beroun, se stal včera EY Podnikatelem roku 2018 Středočeského kraje.

PN Berounsko Prevence požární ochrany
úno
08
2019
Prevence požární ochrany
Informace z regionu - Berounsko
Napsal: Jana Šopejstalová   

preve2Na 2. ZŠ v Berouně během školního roku probíhá celá řada preventivních programů. Seznamují žáky s možnými riziky, se kterými se v běžném životě setkávají a hlavně je učí předcházet nežádoucím jevům.

 

Věnujeme se např. dopravní výchově, etické výchově a nyní se seznamujeme s prevencí požárů. Hovoříme s dětmi o bezpečném chování v domácnostech i venku. Učíme se o práci hasičů, prohlížíme si výstroj i výzbroj a opakujeme důležitá telefonní čísla celého integrovaného záchranného systému.

Prohlíželi jsme si hasicí přístroje, hydranty a únikový plán. Spolupracujeme s pracovníky prevence HZS Středočeského kraje, kteří nám každoročně umožňují návštěvu hasičské zbrojnice. Právě zde mohou naši žáci na vlastní oči vidět vše, co se ve škole naučili. Preventivní programy pomáhají zvýšit všeobecný přehled a ochranu zdraví dětí.

Mgr. Jana Šopejstalová, metodik prevence 2. ZŠ a MŠ Beroun

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
ObnovitPowered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství