Pátek, 20. září 2019

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Rakovničtí policisté žádají veřejnost o pomoc

Pohřešovaný mužRAKOVNICKO – Pátrají po pohřešovaném, který zmizel beze stopy.

Rakovničtí kriminalisté žádají veřejnost o pomoc při pátrání po pohřešovaném muži:

https://aplikace.policie.cz/patrani-osoby/PersonDetail.aspx?person_id=1290917190112

Pohřešování oznámil policistům jeho přítel, se kterým žije. Od 16. 9. 2019 od 21.42 hodin pohřešuje svého partnera, se kterým společně bydlí v obci Milý na okrese Rakovník. Muž byl naposledy v práci v neděli 15. 9. 2019, kdy odjel v 18.00 hodin domů. Druhý den ráno 16. 9. 2019 odjížděl z bydliště vozidlem Škoda Octavia III, bílé barvy do Rakovníka, kam kolem 7.00 hodin přijel a zaparkoval na parkovišti za sokolovnou v ulici Tyršova. Ten den byl na 7. hodinu objednán na rehabilitaci v budově bývalé polikliniky v Rakovníku. Objekt je vzdálen asi 100 metrů od místa zaparkování. Na rehabilitaci však toho dne již nedorazil, ani se neomluvil.

Dne 16. 9. bylo jeho vozidlo kolem 22.00 hodin nalezeno uzamčené. V autě byly vidět jeho oba mobilní telefony, které zde zanechal.

PN Berounsko Chlupáči slavili s dětmi
Led
30
2019
Chlupáči slavili s dětmi
Informace z regionu - Berounsko
Napsal: Květa Hrbáčková   

Zasněžení méďové si přišli pro dort.Kdo by si nechtěl připomenout datum 13. ledna 2000. Určitě všichni a my jistě i všichni víme, že tento den se narodili tři medvědí bráškové, kteří po téměř roce našli svůj krásný domov v Berouně, v lesoparku na Městské hoře. Od této chvíle, již uplynulo 19 let. Bráškové však již nejsou tři, ale dva.

 

Každým rokem před oficiálními oslavami navštěvují děti naší družiny medvědí kluky, aby jim popřály do dalších let hlavně hodně zdraví. Ne jinak tomu bylo i ve čtvrtek 10. ledna. Počasí bylo typicky lednové, zimní, i v Berouně padal sníh. Děti nesly oslavencům různé dárky. Již včera proběhla v odděleních velká příprava na tyto oslavy. Každé oddělení vyrobilo dort, krásná veršovaná přáníčka, a děti z 1. oddělení ještě k tomu ovocnou kytici pamlsků. Na Městské hoře tak moc sněžilo, že jsme ani nevěřili, že chlupáče uvidíme. Ohlásili jsme se u paní ošetřovatelky a došli ke vchodu ve spodní části medvědária. Paní ošetřovatelka šla pro oslavence, aby byli u předávání dárků. Jako první k nám pomalu přišel Kuba. Dostal dortík od Veverušáků a nám se moc líbí. Dort mu asi chutnal, neboť hlasitě mlaskal. Za malou chvíli se k životu probral i Matěj a taky přišel k nám, do spodní části medvědária. I on dostal kousek dortu a bylo vidět, jak si libuje. Potom hoši ochutnali i polovinu dortu 4. oddělení a část ovocné kytice z 1. oddělení. Sledovali jsme medvědí brášky a oni sledovali nás. Aby jim lépe chutnalo, zazpívali jsme jim „medvědí píseň“. Pak jsme jim popřáli, paní ošetřovatelce předali zbylé dárky, ale i tašku s ovocem od jednotlivců z družiny. Tak hoši, mějte se krásně, pochutnejte si na našich pamlskách, důstojně oslavte své devatenácté narozeniny a my jsme si slíbili, že v neděli 13. ledna přijdeme i s našimi rodiči. Květa Hrbáčková

 

This content has been locked. You can no longer post any comment.Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství