Středa, 19. prosinec 2018

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Vánoční sbírka hraček bude v Hrádku

Městská Charita PlzeňPionýr, z.s. – Pionýrská skupina Hrádek pořádá vánoční sbírku hraček pro děti z Domu svaté Zdislavy v Plzni. Vhodné jsou knihy, plyšáci, panenky, autíčka, stavebnice, skládačky apod. Vše čisté a nepotrhané!

Noste do Mateřské školy a do školní jídelny Základní školy. Poslední možnost odevzdání hraček je ve středu 12. prosince odpoledne pod stromeček v Domě kultury při jarmarku. Všem dárcům děkujeme.

Info na telefonu 607 115 691.

PN Berounsko V Chodouni plesali
Bře
09
2018
V Chodouni plesali
Informace z regionu - Berounsko
Napsal: obec Chodouň   

Nejstarší účastník pan Václav Oktábec 89 let.V sobotu 17. února se konal Obecní ples v Chodouni v sálu obecního domu. Starosta František Rambouský ve svém průvodním slovu pozdravil přítomné, poděkoval sponzorům, a mimo jiné vzpomněl 20. výročí Olympijského Nagána. Tehdy v prostorách tohoto sálu oslavil společně s přáteli vítězství našich hokejistů po skončeném hasičském bálu a dále další bombu a to Ester Ledeckou, která se stala olympijskou vítězkou, ale ne v její hlavní disciplíně, ale v superobřím slalomu, čímž vyrazila dech celému sportovnímu světu. K tanci hrála skupina Trio Collors a také pan starosta si se zpěvačkou Petrou Obleserovou zazpíval do mikrofonu Chodouňskou polku. Také tombola byla moc hezká, mezi 315 cenami se například skvěly skvělé dorty.

 

This content has been locked. You can no longer post any comment.Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství