Pátek, 23. březen 2018

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Rozloučení s Pavlem Černým

Pavel ČernýV pátek ráno 2. března jsme se dověděli pro nás velmi smutnou zprávu, že půl hodiny po půlnoci po krátké nemoci zemřel náš dlouholetý spolupracovník Ing. Pavel Černý.

Natitulní straně Podbrdských novin bývaly často jeho miniúvodníčky, které prokládal vtipy, měl jich velkou zásobu. Býval veselý a tím si prodlužoval život. 4. února jsme s ním oslavili 89. narozeniny.

Velmi si ho považovali v jeho rodném moravském Kyjově, kde byl zakládajícím členem Slováckého Krůžku a také souboru Olšava. Také mu tam až do nedávna vydávali jeho básnické sbírky.

Pohřeb se na přání rodiny konat nebude. Marta ŠeVac

PN Berounsko V Chodouni plesali
Bře
09
2018
V Chodouni plesali
Informace z regionu - Berounsko
Napsal: obec Chodouň   

Nejstarší účastník pan Václav Oktábec 89 let.V sobotu 17. února se konal Obecní ples v Chodouni v sálu obecního domu. Starosta František Rambouský ve svém průvodním slovu pozdravil přítomné, poděkoval sponzorům, a mimo jiné vzpomněl 20. výročí Olympijského Nagána. Tehdy v prostorách tohoto sálu oslavil společně s přáteli vítězství našich hokejistů po skončeném hasičském bálu a dále další bombu a to Ester Ledeckou, která se stala olympijskou vítězkou, ale ne v její hlavní disciplíně, ale v superobřím slalomu, čímž vyrazila dech celému sportovnímu světu. K tanci hrála skupina Trio Collors a také pan starosta si se zpěvačkou Petrou Obleserovou zazpíval do mikrofonu Chodouňskou polku. Také tombola byla moc hezká, mezi 315 cenami se například skvěly skvělé dorty.

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
ObnovitPowered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství