Středa, 19. prosinec 2018

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Vánoční sbírka hraček bude v Hrádku

Městská Charita PlzeňPionýr, z.s. – Pionýrská skupina Hrádek pořádá vánoční sbírku hraček pro děti z Domu svaté Zdislavy v Plzni. Vhodné jsou knihy, plyšáci, panenky, autíčka, stavebnice, skládačky apod. Vše čisté a nepotrhané!

Noste do Mateřské školy a do školní jídelny Základní školy. Poslední možnost odevzdání hraček je ve středu 12. prosince odpoledne pod stromeček v Domě kultury při jarmarku. Všem dárcům děkujeme.

Info na telefonu 607 115 691.

PN Berounsko Králodvorské podvečery se spisovatelem Otomarem Dvořákem
úno
23
2018
Králodvorské podvečery se spisovatelem Otomarem Dvořákem
Informace z regionu - Berounsko
Napsal: Pavel Paluska   

Foto: Pavel PaluskaNa zámku v Králově Dvoře se uskutečnila další z besed v rámci cyklu „Králodvorské podvečery se spisovatelem Otomarem Dvořákem“. Na besedu na téma Libušina věštba si ve čtvrtek 8. února našlo cestu několik desítek posluchačů. Libušina věštba aneb kde Libuše věštila slávu o Praze bylo téma další z besed, kterou připravila paní Marie Holečková spolu se spisovatelem Otomarem Dvořákem, který na dané téma hovořil velice poutavě a procítěně.

foto: Pavel Paluska.

 

This content has been locked. You can no longer post any comment.Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství