Úterý, 24. duben 2018

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Linka EDA pomáhá rodinám v těžké životní situaci již tři roky

logoKrizová telefonická Linka EDA 800 40 50 60 slaví tři roky od svého založení. Za dobu své působnosti pomohla téměř dvěma tisícům rodin, které se ocitly v těžké životní situaci. Na Linku EDA se mohou obrátit rodiny, které se dozví závažnou diagnózu svého dítěte nebo se musí vypořádat s následky jeho těžkého úrazu. Služba je poskytována na území celé České republiky. Provozní doba linky je každý pracovní den od 9 do 15 hodin.

PN Berounsko Náš kraj 2017
Pro
12
2017
Náš kraj 2017
Informace z regionu - Berounsko
Napsal: Květa Hrbáčková   

krajina1Do konce října probíhala soutěž Náš kraj 2017, kterou pro děti organizoval Dům dětí a mládeže Beroun, příspěvková organizace. Soutěž byla rozdělena do několika oblastí – výtvarná, fotografická a keramika. Zároveň šlo o to, zda se na práci podílela skupina dětí či jednotlivci. A tak děti naší školní družiny a klubu v ZŠ Beroun - Závodí se do soutěže zapojily a to ve výtvarné oblasti.

 

V pondělí 27. listopadu proběhla vernisáž této výstavy včetně slavnostního vyhodnocení. Vzhledem k tomu, že se jednalo o kraj, nejlepší práce z okresního kola postoupily do kola krajského. Tam se naše dílo nepodařilo prosadit, ale to vůbec nevadí. Po slavnostním zahájení výstavy ředitelkou DDM Beroun Mgr. Petrou Zavadilovou došlo k vyhodnocování. Nejprve byla vyhlášena okresní soutěž, ve které se v jednotlivcích na 3. místě umístila Danuška Rýdlová se svou Plzeňskou bránou.

V kategorii starších skupin se na 1. místě umístilo dílo našeho školního klubu, jež neslo název Erb města Beroun. Vítězové obdrželi drobné odměny a děti školního klubu krásnou hru. Po ukončení vyhlášení výsledků okresního kola proběhlo vyhodnocení krajské soutěže. Do krajského kola postoupili ti nejlepší z nejlepších. Zde se již jednalo o super práce, na které my, ve školní družině rozhodně nemáme. Avšak řídíme heslem, je lepší se zúčastnit, než nedělat nic.

Květa Hrbáčková

 

This content has been locked. You can no longer post any comment.Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství