Sobota, 16. prosinec 2017

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Horband koncertoval v hořovické radnice

horKapela Základní umělecké školy Josefa Slavíka Hořovice zahrála v sále hořovické radnice. Další z letošních koncertů se uskutečnil ve středu 15. listopadu ve večerních hodinách. Horband nabídl v letošním roce řadu dalších vystoupení, kromě jiného s dalšími interprety zahajoval Hořovické kulturní léto. Jak uvedl ředitel hořovické základní umělecké školy Jakub Albrecht, skupina vystoupí i v rámci Kulturního léta roku 2018.

Foto + text: Radka Kočová.

PN Berounsko Národní potravinová sbírka
Lis
06
2017
Národní potravinová sbírka
Informace z regionu - Berounsko
Napsal: Farní charita Beroun   

NPS banner V sobotu 11. listopadu se uskuteční 5. ročník Národní potravinové sbírky. V Berouně opět v Penny Marketu na sídlišti (Třída Míru 1547) a nově v prodejnách Billa v Berouně (Plzeňská 230) a v Hořovicích (Masarykova 1538/3). Tým dobrovolníků Farní charity Beroun bude vděčný každému, kdo se rozhodne pomoci lidem v nouzi. Vybrané potraviny budou distribuovány do Azylového domu v Lochovicích pro matky/otce s dětmi a Denního centra pro osoby bez přístřeší v Berouně.

NPS organizuje Byznys pro společnost ve spolupráci s Českou federací potravinových bank, NADĚJÍ, Charitou Česká republika a Armádou spásy. V uvedených prodejnách sbírku koordinuje Farní charita Beroun.

Aktualizováno Pondělí, 13 Listopad 2017 08:12
 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
ObnovitPowered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství