Pondělí, 15. říjen 2018

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Neznámý zloděj suverénně kradl v drogerii parfémy

vlcsnap-2018-10-04-08h12m54s162HOŘOVICE - Hořovičtí policisté pátrají po totožnosti neznámého zloděje, kterému stačilo pouhých pár sekund k tomu, aby z prodejny drogerie v Hořovicích, v ulici Pražská, ukradl dva značkové parfémy a způsobil tak škodu v řádech několika tisíc korun.

PN Berounsko Národní potravinová sbírka
Lis
06
2017
Národní potravinová sbírka
Informace z regionu - Berounsko
Napsal: Farní charita Beroun   

NPS banner V sobotu 11. listopadu se uskuteční 5. ročník Národní potravinové sbírky. V Berouně opět v Penny Marketu na sídlišti (Třída Míru 1547) a nově v prodejnách Billa v Berouně (Plzeňská 230) a v Hořovicích (Masarykova 1538/3). Tým dobrovolníků Farní charity Beroun bude vděčný každému, kdo se rozhodne pomoci lidem v nouzi. Vybrané potraviny budou distribuovány do Azylového domu v Lochovicích pro matky/otce s dětmi a Denního centra pro osoby bez přístřeší v Berouně.

NPS organizuje Byznys pro společnost ve spolupráci s Českou federací potravinových bank, NADĚJÍ, Charitou Česká republika a Armádou spásy. V uvedených prodejnách sbírku koordinuje Farní charita Beroun.

Aktualizováno Pondělí, 13 Listopad 2017 08:12
 

This content has been locked. You can no longer post any comment.Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství