Pátek, 23. březen 2018

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Rozloučení s Pavlem Černým

Pavel ČernýV pátek ráno 2. března jsme se dověděli pro nás velmi smutnou zprávu, že půl hodiny po půlnoci po krátké nemoci zemřel náš dlouholetý spolupracovník Ing. Pavel Černý.

Natitulní straně Podbrdských novin bývaly často jeho miniúvodníčky, které prokládal vtipy, měl jich velkou zásobu. Býval veselý a tím si prodlužoval život. 4. února jsme s ním oslavili 89. narozeniny.

Velmi si ho považovali v jeho rodném moravském Kyjově, kde byl zakládajícím členem Slováckého Krůžku a také souboru Olšava. Také mu tam až do nedávna vydávali jeho básnické sbírky.

Pohřeb se na přání rodiny konat nebude. Marta ŠeVac

PN Berounsko Národní potravinová sbírka
Lis
06
2017
Národní potravinová sbírka
Informace z regionu - Berounsko
Napsal: Farní charita Beroun   

NPS banner V sobotu 11. listopadu se uskuteční 5. ročník Národní potravinové sbírky. V Berouně opět v Penny Marketu na sídlišti (Třída Míru 1547) a nově v prodejnách Billa v Berouně (Plzeňská 230) a v Hořovicích (Masarykova 1538/3). Tým dobrovolníků Farní charity Beroun bude vděčný každému, kdo se rozhodne pomoci lidem v nouzi. Vybrané potraviny budou distribuovány do Azylového domu v Lochovicích pro matky/otce s dětmi a Denního centra pro osoby bez přístřeší v Berouně.

NPS organizuje Byznys pro společnost ve spolupráci s Českou federací potravinových bank, NADĚJÍ, Charitou Česká republika a Armádou spásy. V uvedených prodejnách sbírku koordinuje Farní charita Beroun.

Aktualizováno Pondělí, 13 Listopad 2017 08:12
 

This content has been locked. You can no longer post any comment.Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství