Pondělí, 15. říjen 2018

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Neznámý zloděj suverénně kradl v drogerii parfémy

vlcsnap-2018-10-04-08h12m54s162HOŘOVICE - Hořovičtí policisté pátrají po totožnosti neznámého zloděje, kterému stačilo pouhých pár sekund k tomu, aby z prodejny drogerie v Hořovicích, v ulici Pražská, ukradl dva značkové parfémy a způsobil tak škodu v řádech několika tisíc korun.

PN Berounsko
Zář
24
2018
Hrnčířským trhům přálo v Berouně i počasí
Informace z regionu - Berounsko
Napsal: Květa Hrbáčková   

hrnce 3Podzimní hrnčířské trhy v Berouně se letos konaly v sobotu 8. a v neděli 9. září. Návštěvníci mohli vybírat z nepřeberného množství nejenom hrníčků a dalšího keramického nádobí, ale v nabídce i byly také umělecké keramické výtvory. Kromě toho byl bohatý kulturní program a nechybělo velmi pestré občerstvení. Květa Hrbáčková.

 
Zář
23
2018
Viděli jste Fotojezinky?
Informace z regionu - Berounsko
Napsal: Pavel Paluska   

fotojezinky 5001V berounské výstavní síni Holandský dům proběhla v pondělí podvečer vernisáž výstavy pod názvem Z jiných světů berounských Fotojezinek za velkého zájmu návštěvníků. Přišli se podívat i kolegové fotografové. Berounské Fotojezinky Jana Daňková – Skořepová, Irena Bucharová a Alena Šustrová vystavují pospolu již poněkolikáté a jejich výstavy se těší u návštěvníků velkému zájmu a příznivému ohlasu. Tato současná bude přístupná už jenom do 22. září.

Fota: Pavel Paluska.

Aktualizováno Pondělí, 24 Září 2018 11:47
 
Srp
06
2018
Minuta pro Zemi
Informace z regionu - Berounsko
Napsal: Květa Hrbáčková   

DSCN1923Tato aktivita nemá nikdy ani vítěze ani poražené. Měla by se však stát samozřejmostí pro všechny, kteří chtějí pomoc naší přírodě. A věřte, že by se toho našlo mnoho. Tento projekt vzal za srdce již několik let i děti školní družiny v Základní škole Beroun - Závodí, které si plně uvědomují, že je potřeba s naším životním prostředím něco dělat, že je třeba přírodu milovat a starat se o ni. Vždyť i my jsme její součástí.

 
Srp
15
2018
Rehabilitační nemocnice Beroun pořádá třetí Sochařské sympozium
Informace z regionu - Berounsko
Napsal: Konstantinos Tsivos   

Sochař Jiří FürstV úterý 24. července započal v areálu nemocničního parku III. ročník sochařského sympozia. Námětem letošního sympozia jsou legendy středověku. Organizátorem sympozia je Jiří Fürst, který oslovil několik renomovaných sochařů.

Aktualizováno Pondělí, 24 Září 2018 11:42
 
čen
20
2018
Zvířátka přišla za dětmi
Informace z regionu - Berounsko
Napsal: Květa Hrbáčková   

super4Pondělí 18. června bylo prvňáčky a jejich kamarády třeťáky ze ZŠ Beroun – Závodí dnem o zvířátkách a o jejich životě. Zavítala k nám paní Lucie Mužíková se svými pomocníky, aby nám pomohla zpestřit náš projekt „Zvířátka“.

 
Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství