Středa, 01. duben 2020

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Veselé velikonoční postavičky zdobí Hořovice

Tento veselý kluk a veselá dívenka se na vás usmějí naproti prodejně COOPu na Palackého náměstí.V sobotu 28. března se v Hořovicích u historické budovy radnice a u městského úřadu č. 640, ale také před novým zámkem a u autobusového nádraží, objevily hezké postavičky připomínající, že se blíží Velikonoce.

PN Berounsko
Bře
26
2020
Rouškování pro Beroun
Informace z regionu - Berounsko
Napsal: Farní charita Beroun   

Farní charita Beroun pečuje o potřebné, šije roušky a dělá, co je zapotřebí. Nyní ve spolupráci s berounskou farností a dobrovolníky, kteří jí v těchto dnech pomáhají, přichystala pro občany města a jeho okolí samoobslužný stojan s rouškami.

Kdo potřebuje, může si je zde pro sebe či svou rodinu vzít. Kdo má naopak našito, může je sem přinést. Stojan naleznete ve farním dvoře u kostela sv. Jakuba.

Aktualizováno Čtvrtek, 26 Březen 2020 21:21
 
Bře
18
2020
Klubíčko Beroun nabízí pomoc
Informace z regionu - Berounsko
Napsal: Nezisková organizace Klubíčko Beroun   

Nezisková organizace Klubíčko Beroun a její Sociální podnik Klubák na základě vyhlášení nouzového stavu a zákazu provozování taxislužby vládou ČR, ruší až do odvolání Asistovanou dopravu seniorů a OZP.

Místo toho nabízíme seniorům a osobám se zdravotním postižením z regionu Berounsko dovoz hotových jídel, nákupů potravin, drogerie, léků a jiných nezbytně nutných potřeb.

Vzhledem k riziku přenosu koronaviru SARS CoV-2 se budeme snažit co nejvíce omezit kontakty mezi zákazníky a našimi řidiči a upřednostníme platby za nákupy a jejich dopravu převodem na účet.

Objednávky a bližší informace na tel. č. 727 96 46 72, email: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Aktualizováno Čtvrtek, 26 Březen 2020 21:09
 
Bře
06
2020
Zdičtí hasiči hodnotili činnost za rok 2019
Informace z regionu - Berounsko
Napsal: Jana Smíšková   

Dosavadní starosta Jan Špaček převzal na výroční schůzi v pátek 31. ledna věrnostní stužku za 60 let členství ve SDH a čestnou medaili OSH Beroun za 32 let ve funkci starosty SDH Zdice. Na snímku spolu se starostou města Zdice Bc. Antonínem Sklenářem a velitelem zásahové jednotky Markem Pollakem. Výroční valná hromada SDH Zdice, který je nejstarším zdickým spolkem založeným v r. 1882, se konala v pátek 31. ledna v hasičské zbrojnici ve Zdicích za řízení starosty sboru Jana Špačka.

Celý článek...
 
Bře
13
2020
Tradiční koněpruský masopust
Informace z regionu - Berounsko
Napsal: Pavel Paluska   

Foto: Pavel PaluskaSe zabíječkou je pevně spojený i tradiční koněpruský masopust. A tak se krátce po 13. hodině vydal obcí průvod masek. Cestou se jedlo, pilo, ale ani o taneček nebyla nouze. Lidé se neskutečně dobře bavili a to je hlavní důvod, proč je účast všech rok od roku vyšší a vyšší. Foto: Pavel Paluska.

 
Bře
05
2020
Středočeská záchranka zahájila transporty náběrových sester k vytipovaným pacientům v karanténě
Informace z regionu - Berounsko
Napsal: Helena Frintová a Jan Nováček   

main-head

„Od dnešního dne středočeská záchranka ve Středočeském kraji v rámci aktuálního boje s epidemií nového koronaviru zajištuje na základě žádosti Krajské hygienické stanice Středočeského kraje v úzké spolupráci s Klinikou infekčních nemocí ÚVN transporty odběrových pracovníků, tedy náběrových sester z oblastních nemocnic, které jsou sanitními vozidly vysílány k pacientům v karanténě, u kterých je podezření, že mohou být nakaženi COVID-19,“ informuje hejtmanka a předsedkyně bezpečnostní rady Středočeského kraje Jaroslava Pokorná Jermanová.

Aktualizováno Čtvrtek, 26 Březen 2020 21:09
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12DalšíKonec »

Strana 1 z 2


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství