Pátek, 21. únor 2020

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Pozvánka do Hořovic na slavnostní otevření Kavárny Včera

Tomáš HanákVe čtvrtek 20. února bude ve 14 hodin slavnostně otevřena nově zřízená Kavárna Včera v Hořovicích. Přestřižení pásky se zúčastní místostarosta Hořovic pan Ondřej Vaculík, a také známý rodák z našeho regionu, pan Tomáš Hanák. O hudební vložku se postará jazzová kapela Prague Busk Men. Zveme širokou veřejnost.

PN Berounsko
úno
03
2020
Ze Suchomast do Litně
Informace z regionu - Berounsko
Napsal: Naďa Kolenská   

Foto: Naďa KolenskáZe sobotní výstavy drobného zvířectva, která se konala 25. ledna v Suchomastech, si odvážela rodina Petránkových z Litně domů krásného chovného králíka, heboučkého rexe. Více informací, přineseme v dalším čísle novin, které vyjde 13. února.

Foto: Naďa Kolenská.

 
Led
24
2020
STRUČNĚ ZE ZDIC PN 1/2020
Informace z regionu - Berounsko
Napsal: – sm –   

Návštěva starosty města Bc. Antonína Sklenáře a čestného občana Zdic faráře Josefa Jonáše seniory v Domově V Zahradách moc potěšila, stejně jako vystoupení dětí MŠ za hudebního doprovodu ředitelky MŠ Mgr. Venduly Grossové. Město nezapomíná na obyvatele Domova V Zahradách

V pátek 13. prosince navštívil starosta města Bc. Antonín Sklenář spolu s čestným občanem města panem farářem Josefem Jonášem, členkami komise Sboru pro občanské záležitosti a dětmi MŠ naše nejstarší spoluobčany v Domově V Zahradách. V kulturním programu pěkně zpívaly děti MŠ za hudebního doprovodu paní ředitelky MŠ Mgr. Venduly Grossové a hrou na varhany také potěšil seniory pan Josef Jonáš. Po programu předal pan starosta společně s dětmi a členkami komise SPOZ obyvatelům domova dárky věnované městem a všem popřál spokojeně prožité Vánoce a všechno dobré v novém roce.

Celý článek...
 
Led
15
2020
Tříkrálové odpoledne v ZŠ Beroun-Závodí
Informace z regionu - Berounsko
Napsal: Květa Hrbáčková   

třiber1První den po vánočních prázdninách, 6. ledna jsme se sešli opět ve škole a odpoledne ve školní družině. A věřte, že to nebylo jen tak ledajaké odpoledne. Vždyť i my již tradičně několik let si připomínáme Tři krále – Kašpara, Melichara a Baltazara a sledujeme jejich cestu do Betléma, aby se poklonili Ježíškovi a předali mu dary.

Celý článek...
 
Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství