Sobota, 21. září 2019

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Rakovničtí policisté žádají veřejnost o pomoc

Pohřešovaný mužRAKOVNICKO – Pátrají po pohřešovaném, který zmizel beze stopy.

Rakovničtí kriminalisté žádají veřejnost o pomoc při pátrání po pohřešovaném muži:

https://aplikace.policie.cz/patrani-osoby/PersonDetail.aspx?person_id=1290917190112

Pohřešování oznámil policistům jeho přítel, se kterým žije. Od 16. 9. 2019 od 21.42 hodin pohřešuje svého partnera, se kterým společně bydlí v obci Milý na okrese Rakovník. Muž byl naposledy v práci v neděli 15. 9. 2019, kdy odjel v 18.00 hodin domů. Druhý den ráno 16. 9. 2019 odjížděl z bydliště vozidlem Škoda Octavia III, bílé barvy do Rakovníka, kam kolem 7.00 hodin přijel a zaparkoval na parkovišti za sokolovnou v ulici Tyršova. Ten den byl na 7. hodinu objednán na rehabilitaci v budově bývalé polikliniky v Rakovníku. Objekt je vzdálen asi 100 metrů od místa zaparkování. Na rehabilitaci však toho dne již nedorazil, ani se neomluvil.

Dne 16. 9. bylo jeho vozidlo kolem 22.00 hodin nalezeno uzamčené. V autě byly vidět jeho oba mobilní telefony, které zde zanechal.

PN Berounsko
Zář
19
2019
Skulptura „Láska a nenávist“ bude k vidění v Berouně
Informace z regionu - Berounsko
Napsal: Jitka Soukupová   

Arcachon FrancieKoncem září se poprvé v České republice představí skulptura LOVE HATE, která se stala symbolem pro sjednocenou, mírumilovnou a svobodnou Evropu. Umělecké dílo od Mii Florentine Weiss v letošním roce putovalo po mnoha významných evropských metropolích.

Aktualizováno Čtvrtek, 19 Září 2019 09:50
 
Zář
18
2019
Závody dračích lodí na Berounce
Informace z regionu - Berounsko
Napsal: Město Beroun   

dračí2

Poslední srpnovou sobotu se uskutečnil další ročník závodu dračích lodí na řece Berounce. Letošního 14. ročníku se zúčastnila opět posádka města Králův Dvůr. Snažila se ze všech sil obhájit loňské umístění, ale to se úplně nepodařilo.

 
Zář
06
2019
100 let organizovaného včelaření v Litni a okolí
Informace z regionu - Berounsko
Napsal: Luboš Fait   

ilustrační fotoV podzimní večer dne 30. listopadu 1919 zasedli včelaři z Litně a okolí ke své ustavující schůzi, neboli valné hromadě, jak se tehdy říkávalo, v útulném lokále hostince „U Jenčů“, který byl v čp. 69 na náměstí. Schůzi svolali farář Josef Kreisinger, společně s řídícím učitelem Václavem Cidlinským – tolik z citace textu Ing. Zdeňka Zdrůbka, bývalého předsedy Místního NV v Litni, který ho sepsal k 60. výročí včelařství na Liteňsku.

 
Zář
18
2019
Beroun Bike Maraton promění berounské náměstí
Informace z regionu - Berounsko
Napsal: Město Beroun   

Beroun Bike MaratonNa závod horských kol v neděli 22. září zavítá i mistryně ČR Jitka Čábelická, v tento den se totiž berounské náměstí promění v závodní trať, kdy se do Berouna vrátí populární závod horských kol. Na své si přijdou malí i velcí, zkušení i amatérští jezdci. Závodníci si mohou vybírat ze dvou obtížností trasy a samostatnou kategorií je také dětský závod.

 
Zář
06
2019
Dny evropského dědictví v Berouně
Informace z regionu - Berounsko
Napsal: Město Beroun   

Řemeslné trhy  7. - 8. září 20192V sobotu 7. září budou mít letošní oslavy Dnů Evropského Dědictví (EHD - European Heritage Days) zcela nový ráz. Poprvé budou probíhat na Náměstí Joachima Barranda, které se tak stane místem pro zábavu a odpočinek ve shonu souběžně probíhajících hrnčířských trhů na hlavním Husově náměstí.

 
« ZačátekPředchozí123DalšíKonec »

Strana 1 z 3


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství